Nieuws


Golfpark Weilenseind Gilze viert 10 jarig bestaan

Geplaatst op: 27 september 2011

Het deed haar zichtbaar genoegen om door wethouder Willem Starreveld en voorzitter Bert Wagemakers begeleid te worden naar het lint met vlaggetjes dat moest worden doorgeknipt. Die eer viel te beurt aan mevrouw Miet van den Ouweland (91) en daarmee opende ze - in aanwezigheid van leden en genodigden - de feestweek ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van Golfpark Weilenseind.

In 2001 werden de plannen gemaakt en in 2002 ging men van start met zes holes. Daar kwamen er in 2005 nog drie bij. Naast de negen holes zijn er oefenfaciliteiten en een driving range. 'Het begon als een voetbalstadion en het is nu een golfstadion,' zei voorzitter Bert Wagemakers zaterdagmiddag. 'We  zijn er trots op het tienjarig bestaan te mogen vieren. Het is een Ieuke club met een stabiel aantal leden dat rond de vierhonderd schommelt. En die leden tonen altijd veel interesse voor het gigantische aantal activiteiten dat door het jaar heen wordt georganiseerd.’ Als bijzondere  momenten in de afgelopen tien jaren noemde hij de uitbreiding van zes naar negen holes en het bereiken van de D-status.

Mooi Sport
Wethouder Willem Starreveld feliciteerde de familie namens het gemeentebestuur en noemde de Hooikar een fantastische plek. ‘Als je ziet wat hier ooit heeft plaats gevonden en wat er vandaag de dag nog gebeurt. En dat allemaal omdat verschillende generaties keihard gewerkt hebben omdat te bereiken.’ Hij vertelde dat er binnen de gemeente grenzen 81 holes te vinden waren. ‘Het lijkt me geweldig om als relatiegeschenk een greenfeekaart te hebben met alle holes erop. We zijn er almee bezig omdat gerealiseerd te krijgen. Want het is een mooie sport, gezond om te doen en het goed voor de sociale contacten.
Drik van den Ouweland voerde het woord namens de familie. ‘Het doet ons altijd goed om te zien hoeveel mensen er zijn die met ons samen stil willen staan bij bijzondere momenten. Tien jaar is nog niet zo lang, maar ook ‘korte’ geschiedenis moet je vieren. En natuurlijk gaan we door.’
Met optreden van Gils Geweld werd het officiële gedeelte afgesloten waarna de lustrumwedstrijd van de leden kon beginnen. Zondag volgde de mosselfestijnwedstrijd, dinsdag de Outfiteamwedstrijd, woensdag de snotneuzenmiddag met opa’s en oma’s en donderdag ‘no golf’en ‘yes golf’ voor leden en niet leden. Vrijdag werd de feestweek afgesloten met de babequewedstrijd  gevolgd door een barbecue.

Geschreven door Arda van Puijenbroek Weekblad Gilze Rijen


Terug